2e Penningmeester gezocht!

Zwaar bewolkt en regen en 13° C met windkracht 2

 

2e Penningmeester gezocht!

Geplaatst op 17-09-2018  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: J. Keijner

Na ruim 3 jaar trouwe dienst van onze huidige 2e penningmeester zijn we op zoek naar een waardige vervanger. Een vervanger met financieel inzicht, die handig is met Excel en die op een leuke manier streng doch rechtvaardig is.

De functie

De financiële huishouding ligt bij onze vereniging in twee paar handen. De eerste twee handen zijn van de eerste penningmeester; zij houdt zich bezig met de complete administratie. Maar...

Het tweede paar handen zijn van de tweede penningmeester; hij (of straks jij) houdt zich bezig met het debiteurenbeheer. Oftewel, alle uitgaande facturen richting de leden. Je stelt deze niet alleen op, maar verstuurt deze ook. Dit overigens twee maal per jaar. Na het versturen controleer je ook of deze zijn voldaan. Je krijgt daarbij dus directe inzage in onze banksaldo’s. Voldoen leden deze factuur niet, dan is het jouw taak om hen hier op een leuke -maar motiverende- wijze aan te spreken. Doen ze het dan nog niet? Dan meld je dat in de bestuursvergadering en bepalen we als bestuur de vervolgactie of reactie.

Deze (vrijwilligers) functie maakt onderdeel uit van ons bestuur. Binnen het bestuur heeft ieder bestuurslid zijn eigen rol en/of taak. Zo kent ons bestuur nu een voorzitter, vice-voorzitter, havencommisaris, secretaris, algemeen bestuurslid en twee penningmeesters.
 Circa eenmaal per 6 weken komt dit bestuur in de avonduren bijeen en bespreken de lopende zaken.

De functie-eisen

  • Je bent lid van onze vereniging.
  • Je bent handig met Microsoft excel. 

  • Je kunt op verzoek een “verklaring van goed gedrag” overleggen.
  • Je weet hoe je op een leuke manier leden stimuleert om hun facturen tijdig te betalen, maar bent indien nodig ook streng indien dit uitblijft. 

  • Je bent beschikbaar om tijdens de (bestuurs- en leden)vergaderingen aanwezig te zijn. 


 

Het aanbod

Als volwaardig bestuurslid krijg je stemrecht en mag meebeslissen over allerhande zaken die onze vereniging aangaan. Een vereniging die -zo zeggen we met trots- kerngezond is. Niet alleen zijn we financieel gezond, ook onze faciliteiten zijn in goede staat en is onze haven in topconditie. 

Is dit het? Nee, zeker niet... Onze vereniging kent een informeel en gemêleerd bestuur met veel ruimte voor initiatief. Je krijgt de ruimte om niet alleen jouw rol naar eigen inzicht in te vullen, maar ook andere taken en/of projecten op te pakken als je je hiertoe geroepen voelt.

Interesse?

Spreekt deze functie je aan? Reageer dan door te mailen naar het bestuur via ruutseb.[antispam].@wvsloterplas.nl. Mocht je meer informatie willen, dan is deze te vinden op onze website (www.wvsloterplas.nl). Wil je vrijblijvend aftasten of dit iets voor jou zou kunnen zijn? Neem dan contact op met de vice-voorzitter: Jasper Keijner (06 24277309).